EINHELL POWER-X-CHANGE

Power X-Change je nový dobíjecí bateriový systém od Einhell. Takže co přesně to je? Díky této vyspělé technologie, můžete použít 18V dobíjecí baterie s pěti různými hodnocení kapacity pro napájení více než 20 různých nástrojů.

Pouze jednou si pořídíte stroj v plné verzi ( stroj+akumulátor+nabíječka )a poté si už jen dokupujete jen holé stroje bez baterie a nabíječky. Nemusíte kupovat novou nabíječku a baterii při každém nákupu nástroj. Ušetříte peníze a chránit životní prostředí.

Na více než 20 strojů Vám stačí jedna nabíječka a v závislosti na aplikaci, můžete použít baterie s kapacitou 1,5 Ah, 3,0 Ah a 5,2 Ah v kombinaci.

Výhody akumulátorového technologie jsou zřejmé. S jedním akumulátorem můžete vrtat, brousit, řezat, sekat, stříhat, vyžínat, poslouchat rádio, nabíjet mobil a svítit. Pro vysoce výkonné zařízení, jako jsou akumulátorové sekačky na trávu ,použijete dvě baterie, které společně vytvářejí 36V.

Nemusíte kupovat drahé 36V akumulátory, které jsou kompatibilní pouze s konkrétním výrobkem. Můžete použít stejné baterie do sekačky, které používáte pro akumulátorové nářadí nebo jinou zahradní techniku.Akumulátorové nástroje jsou napájeny baterií, která poskytuje stejný výkon jako síťové nářadí.

Výkon samozřejmě závisí na kvalitě článků baterie a nabíjecí techniky. Jen ty nejkvalitnější lithium-iontové články jsou používány pro Power X-Change řady produktů. Články jsou při nabíjení pod kontrolou mikroprocesoru, což zajišťuje optimální nabití. Integrované LED diody indikují stav nabití před a během používání. Tím se zabrání nepříjemným překvapením vyplývající z baterií, které jsou jen z poloviny nabité. Také lithium-iontové baterie nejsou náchylné k samovybíjení a známého paměťoého efektu.

Baterie jsou chráněny proti přetížení během provozu. Tím se výrazně prodlužuje čas mezi nabíjením a životností baterií. Pogumované a odolné pouzdro chrání baterie před nárazy a otřesy, což je vhodné pro drsné podmínky.

Produkty naleznete ZDE