WEIBANG - VYSOKÁ KVALITA bez kompromisu

WEIBANG Garden Machines je nadnárodní společnost zabývající se designem a výrobou zahradní techniky s obchodním sídlem společnosti v belgických Antverpách. 

WEIBANG Garden Machines  byla založena v roce 1997 v Jang-čou.

WEIBANG se specializuje na výrobu PROFESSIONÁLNÍ zahraní technyky ( sekačky, vertikutátory, křovinořezy, drtiče větví, vysavače listí, půdních fréz, pařezových fréz a v neposlední řadě akumulátorových riderů ).

WEIBANG  je distribuován do více než 30 zemí světa.

WEIBANG má jedinný cíl - vyrábět stroje v nejvyšší kvalitě za rozumnou cenu a za tím si stojí a proto poskytuje 4-letou záruku na své výrobky.

KVALITNÍ MOTORY S TECHNOLOGIÍ DOV a OHV

Motorářské nadnárodní společnosti Briggs & Stratton, Kohler a Kawasaki a Weibang patří již dlouhou dobu mezi světovou špičku ve výrobě malých 4-taktních spalovacích motorů do zahradní techniky. Nově do této skupiny vstoupila i společnost Weibang s vlastním unikátním motorem, právě speciálně vytvořeným pro zahradní sekačky s vývodem kardanové hřídele pro bezztrátový přenos pojezdové síly. Motory DOV a OHV mají všeobecně vyšší kroutící moment a nižší spotřebu paliva než technologicky starší motory se spodním rozvodem SV.

Weibang 1P65FE

kroutící moment 7 Nm - 2500 ot./min., 139 ccm

Weibang 1P65FA

kroutící moment 8,9 Nm - 2500 ot./min., 159 ccm

Weibang 1P70FA

kroutící moment 10,5 Nm - 2500 ot./min., 196 ccm

Weibang 1P70FA-KA

kroutící moment 10,5 Nm - 2500 ot./min., 196 ccm s kardanem

Weibang 1P65FE Weibang 1P65FA Weibang 1P70FA Weibang 1P70FA-KA

KOHLER XT-775

kroutící moment 10,5 Nm - 2800 ot./min., 173 ccm

B&S 675 EX Series

kroutící moment 9,2 Nm - 2600 ot./min., 190 ccm

B&S 750 EX DOV

kroutící moment 9,5 Nm - 2600 ot./min., 161 ccm

Kawasaki FJ180V-AM74

kroutící moment 11,8 Nm - 2400 ot./min., 179 ccm

KOHLER XT-775

B&S 675 EX Series

B&S 750 EX DOV

Kawasaki FJ180V-AM74

Motory řady B&S 675 EX a B&S 700 SERIES DOV poskytují vysoký výkon s využitím technologie, která umožňuje dosáhnout rozdílu, který je VIDĚT, CÍTIT i SLYŠET. Motory s patentovaným ventilovým rozvodem DOV dosahují vyššího točivého momentu, lepší kvality zvuku, nižší hladiny hlučnosti a vibrací než konkurenční motory ve stejné třídě.

Koncern Kawasaki Heavy Industries Group vznikl již před více než 100 lety a za ta léta získal brovské technické znalosti. Díky svým konstruktérským zkušenostem dosahujeme na celém světě mnoha úspěchů v řadě výrobních odvětví. Špičkové japonské motory řady FJ vynikají moderní technologií se stále nižší spotřebou paliva a špičkovou hodnotou emisních hladin. Sekačky osazené tímto modelem motoru mohou bez problému sekat ve svahovitém terénu.

VÝKONNOST, ŽIVOTNOST, SPOLEHLIVOST – Tyto vlastnosti se snoubí s motory značky KOHLER. Firma KOHLER má dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou těchto špičkových amerických motorů, což dokazují v mnohých oblastech průmyslu, stavebnictví a dalších odvětvích. Co se týče výkonů, vynikajících kroutících momentů a dlouhé životnosti, nic se nemůže vyrovnat čtyřdobým, benzínovým, vzduchem i vodou chlazeným motorům řady Kohler CS, COMMAND, AEGIS, COURAGE, K – SERIE a MAGNUM

U sekačky má kroutící moment větší význam než samotný výkon motoru. S výšším kroutícím momentem a ne vyšším výkonem je snadnější sekat vyšší trávu vaší sekačkou. Kroutící moment vyjadřuje rotační sílu, kterou stroj může vyvinout (to je přesně to, co dělá sekačka při sečení trávy).

Speciální pevnostní konstrukce kol WEIBANG

Tyto kola mají speciální strukturu, která je koncipovaná pro těžkou pracovní zátěž. Speciální materiál pneumatiky a konstrukce náboje kola zajišťuje maximální výkon, spolehlivost a dlouhou životnost.

1. materiál pneumatiky kola je ze speciální pryže (kaučuku)

charakteristické znaky:
- perfektní jízdní a manipulační schopnosti
- vysoká odolnost vůči klimatickým vlivům
- při výrobě kola se kaučuk vstřikuje do formy,ve které je zároveň odléván a lisován i náboj kola. Touto unikátní technologií se náboj a pneumatika nikdy neoddělí.

2. ložisko kola
speciální profesionální dvojité kuličkové ložisko má dlouhou životnost a je zárukou lehkého bezproblémového chodu3. materiál náboje kola je zhotoven ze sklolaminátu a nylonových slitin 

charakteristické znaky:
- vysoká pevnost a tuhost
- dlouhá životnost
- dobrá stabilita a odolnost vůči nárazům
- vysoká odolnost v různých klimatických podmínkách
- šetrná k životnímu prostředí

Kolo

Patentované hliníkové kolo WEIBANG
Tato speciální hliníková kola jsou navržena pro tu nejtěžší pracovní zátěž. Materiál pneumatiky ze speciální pryže. Nylonový ozubený věnec je nalisován do pevnostního náboje hliníkového kola.

charakteristické znaky:
1. vysoká pevnost a tuhost hliníkového odlitku náboje kola
2. nylonový ozubený věnec má nízké opotřebení a nízkou provozní hlučnost
3. speciální profesionální dvojité kuličkové ložisko má dlouhou životnost a je zárukou lehkého bezproblémového chodu.
3. Kompaktní celohliníkové kolo je velice odolné vůči nárazům

PROFESIONÁLNÍ PŘEVODOVKA

Převodovka

  • Vysoká přenosová efektivita.
  • Dlouhá životnost.
  • Spolehlivý výkon.
  • Snadná obsluha
  • Profesionální západky.
  • 3-rychlosti.
  • Životnost ≥ 1500 hodin (garantovaná záruka).
3 VRSTVY NÁSTŘIKU - HAMMERITE
Speciální pevnostní barva kladívkového efektu, která je vysoce odolná svou zvýšenou tvrdostí
a houževnatostí. Samotný nástřik této kladívkové barvy probíhá ve třech cyklech, kdy se každý
proces vypaluje v horkovzdušných pecích. 
  1. základní plnidlo
  2. 1 nástřik kladívkové barvy
  3. fnální nástřik laku
Výhody: Samotný nástřik je 3x silnější než barvy běžně používané konkurencí. Výsledný povrch vyniká vysokou tvrdostí, pevností a houževnatostí. Tímto nátěrem je sekačka ideálně chráněna proti veškerým škrábancům, nárazům a v neposlední řadě i vlhkosti.
WEIBANG CHYTRÉ ŘEŠENÍ
 
WEIBANG CHYTRÉ ŘEŠENÍ