Aktuality

Einhell. Jeden akumulátor pro více než 300 zařízení pro dílnu a zahradu.

Konec zamotávání kabelů! Pomocí nejmodernější technologie a ctižádostivých vizí se nám podařilo vyvinout systém akumulátorů, který vám umožní užívat si svobodu bez kabelů ve všech situacích. Pro dílnu, zahradní nářadí nebo elektrokoloběžku E-Kickscooter: Díky flexibilní výměně akumulátorů a zařízení je možné všechny členy rodiny Power X-Change bezdrátově napájet energií pouze jedním typem akumulátoru.


Vrtací aku kladivo HEROCCO Power X-Change

Vrtací aku kladivo Herocco je absolutně univerzálním pomocníkem. Ať už jde o vrtání, příklepové vrtání nebo sekání, Herocco vás přesvědčí svým spolehlivým výkonem.


Přestěhovali jsme se!

Vážení zákazníci, 

z důvodu rozšíření sortimentu, jsme od 1.4.2020 na nové adrese. Nově nás najdete na adrese Václava Petrů 1472 ( na kamenném mostě ) 393 01 Pelhřimov.


TOP DEALER WEIBANG ROKU 2018

Dostali jsme ocenění. Zahradní techniku značky Weibang nakupujete od toho nejlepšího. Ale bez Vás, našich zákazníku by jsme to nedokázali.Děkujeme


TOP DEALER WEIBANG ROKU 2017

Dostali jsme ocenění. Zahradní techniku značky Weibang nakupujete od toho nejlepšího. Ale bez Vás, našich zákazníku by jsme to nedokázali.Děkujeme


Proč koupit sekačky značky WEIBANG?

WEIBANG Garden Machines je nadnárodní společnost zabývající se designem a výrobou zahradní techniky s obchodním sídlem společnosti v belgických Antverpách.


Budoucností elektrického nářadí jsou akumulátory

Stavební veletrh Bau v německém Mnichově ukazuje, jakým směrem se bude ubírat nejbližší budoucnost elektrického nářadí pro dílnu a stavbu – energii mu budou dodávat akumulátory. Všichni významní výrobci kladou důraz na svůj akumulátorový program.


HTTPS zabezpečení

Naradi-Dolezal.cz od teď používá HTTPS zabezpečení, které zabraňuje zneužití vašeho jména, sledování vaší polohy a dalších důvěrných dat.

Další