Jeden typ akumulátoru pro více než 200 různých přístrojů

Power X-Change je výkonný systém akumulátorů od firmy Einhell. Za pomoci nejmodernější techniky a ambiciózních vizí se nám podařilo vyvinout systém akumulátorů, který usnadňuje flexibilní výměnu akumulátoru a přístrojů.

Zní to zajímavě? Je to zajímavé! Neboť Power X-Change nabízí jedinečnou možnost provozovat všechny přístroje pro domácnost a zahradu od firmy Einhell s jedním typem akumulátoru Power X-Change, tj. bez kabelů. To ale není všechno: Aby byl systém Power X-Change ještě efektivnější, vyvíjíme neustále nové způsoby, jak „vytáhnout zástrčku“ i energeticky nejnáročnějším a výkonným přístrojům.

Výsledek: S více než 200 bezdrátovými přístroji a zařízeními je Power X-Change dnes již jedním z nejkomplexnějších a nejinovativnějších systémů akumulátorů na trhu. A díky našemu univerzálně použitelnému akumulátoru je také jedním z nejjednodušších!

Stačí zacvaknout akumulátor a pracovat – tak jsme si to představovali!

Inovace systému od firmy Einhell

  • Chytré akumulátory, které fungují v každém zařízení
  • Vyloučení poškození v důsledku nesprávných akumulátorů
  • Možnost kombinace dvou 18V akumulátorů a získání výkonu 36 V
  • Individuálně a flexibilně rozšiřitelné
  • Ekologická a udržitelná technologie
Více než 200 přístrojů v rámci jednoho systému a rostoucí tendence:Naše řada výrobků Power X‐Change se neustále rozšiřuje. Zde najdete nejnovější přístroje pro Vaši zahradu.

Podívejte se na všechny novinky ze systému akumulátorů Power X-Change a přesvědčte se sami o kvalitách našich přístrojů bez napájecích kabelů.

Všestranné

Velká rozmanitost – široký rozsah použití

Od sekačky na trávu až po vrtací kladivo: Power X-Change je první systém akumulátorů, který je stejně vhodný jak pro hobby zahradníky, tak i pro kutily. 

Vysoce kvalitní

Nejmodernější technika – osvědčená kvalita

Nejlepší komponenty, jako jsou moderní bezkartáčové motory, výkonné Li-ion články a naše inovativní elektronika BMS akumulátorů jsou zárukou pro účinnost, bezpečnost a spolehlivost.

Kombinovatelné

Skutečná platforma – snadná manipulace

Jakýkoli přístroj řady Power X-Change může být provozován se stejným typem baterie. Tím se vytvoří přehled v nářaďovém boxu a zamezí se změti kabelů na pracovišti.

Chytré řešení

Komfortní začátek – přesvědčivá flexibilita

Pro vstup do systému Power X-Change nabízíme atraktivní sady do začátku, obsahující přístroje, akumulátor a nabíječku. Další přístroje můžete koupit již také bez akumulátoru a nabíječky – a ušetřit tak peníze!

Silný výkon

Výkonný akumulátor – vynikající přístroje

Naše akumulátory dodávají energii, naše přístroje ji důsledně implementují: Vysoce kvalitní přístroje řady Power X-Change umožňují provádět náročné projekty DIY! Volitelně dokonce se skutečným 36V napájením díky kombinaci dvou 18V akumulátorů Power X-Change.