CRAMER 48MCS aku prořezávací pila

3 490 Kč S DPH
Momentálně nedostupné Sledovat dostupnost - Produkt je momentálně vyprodán a čekáme na jeho naskladnění.
ks
CRAMER

Kód produktu: 082001386

Cramer 48MCS  48V prořezávací pila

48MCS je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností pro snadné zvládnutí běžného řezání a prořezávání. Bezpečnost je zaručena díky spuštění dvěma tlačítky a krytu řetězu a baterie je zaměnitelná se všemi ostatními nářadími Cramer 48V.

48 MCS

Prořezávací pila 48V

48MCS je lehká a kompaktní akumulátorová prořezávací pila pro použití na zahradě, která nabízí dokonalou rovnováhu mezi výkonem a manévrovatelností, aby se snadno vypořádala s obecnými řeznými a prořezávacími pracemi. Bezpečnost je zaručena díky dvoutlačítkovému startování a krytu řetězu a baterie je zaměnitelná se všemi ostatními nástroji Cramer 48V.

Cramer profesionální Bluetooth baterie :

Bateriový systém  Cramer 82V  je postaven na nejnovějších vysokokapacitních lithium-iontových článcích s vysokým odběrem proudu. Systém 4V, navržený s funkcemi, jako je připojení  Bluetooth  a ochrana proti povětrnostním vlivům  IPX82 , vám umožní pracovat a komunikovat bez ohledu na počasí.

Je to vzácná kombinace síly a inteligence. Díky bleskurychlým reakcím, fantastickému poměru výkonu a hmotnosti a vysokému výkonu poskytují svaly bezuhlíkového motoru Cramer  nejvýkonnější dostupný systém akumulátorového komerčního elektrického nářadí.

Parametry

  • Zdroj napájení: 48/24V
  • Typ motoru: Střídavý
  • Baterie: 48V 2Ah
  • Maximální výkon: 400 W
  • Rychlost řetězu: 7,8 m/s
  • Délka lišty: 15 cm
  • Napínání řetězu: Bez použití nářadí
  • Automatická maznice řetězu: Ne
  • Hmotnost: 1 kg bez baterie
  •  Dodáváno bez baterie a nabíječky

CRAMER je globálním hráčem na světovém trhu. Ale mozek je ve Švédsku. Všechny výrobky CRAMER jsou navrženy a vyvinuty ve výzkumných a vývojových zařízeních ve Švédsku, USA a Číně. Díky špičkovým technologiím v kombinaci s globálním dosahem posouváme vývoj vysoce výkonných a odolných akumulátorových nástrojů a zařízení kupředu. Nabízíme revoluční výkon, inovace a inteligentní řešení k potěšení profesionálů i soukromých osob.Díky  jedinečnému 48V a 82V bateriovému systému poskytují nástroje CRAMER dostatek energie, abyste mohli vyřadit své staré benzínové zařízení. S čistým svědomím!!! Protože to není jen síla, která je nadřazená. Naše řada 48V a 82V je nákladově efektivnější, mnohem šetrnější k životnímu prostředí a nevystavuje vás toxickým výparům.

Je to prostě inteligentní volba pro tvrdě pracující zahradní profesionály.

Parametry

Aku systém CRAMER 48V
Napětí 48 V
Počet akumulátorů bez akumulátoru
Řezná rychlost 7,8 m/s
Délka lišty 15 cm (6")
Hmotnost 1,0 kg

Příslušenství4

Alternativní produkty2