-20% + Dárek
Prodloužená záruka 4 roky Olej ZDARMA
WEIBANG

Sekačka WEIBANG WB 536 SBV 6in1 RED LINE je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této vyšší třídě travních sekaček s pojezdem. více

Výrobce: WEIBANG Kód produktu: WB536SBVREDLINE

13 990 Kč S DPH
Běžná cena 17 490 Kč, Ušetříte 20% (3 500 Kč)

Rezervace na prodejně - Produkty WEIBANG prodáváme pouze zprovozněné, odzkoušené a seřízené včetně zaškolení v obsluze. Tyto stroje nelze zaslat. Proto Vás po výběru zboží rádi uvítáme na prodejně nebo výdejním místě, kde Vám předvedeme vybrané zboží.
ks

Sekačka WEIBANG WB 536 SBV 6in1 RED LINE je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování  z ní dělají doslova perlu v této vyšší třídě travních sekaček s pojezdem.  Sekačka WEIBANG WB 536 SBV 6in1 RED LINE vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 6 in 1. Sekačka WEIBANG WB 536 SBV 6in1 RED LINE umí sbírat posečenou trávu do objemného koše, mulčuje, vyhazuje trávu bočním deflektorem, zadním deflektorem, má pojezd a má variabilní rychlost pojezdu. Luxus této sekačce dodává profesionální 7-rychlostní převodovka, díky níž umíte pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek od velice pomalé chůze, až po svižný krok. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.  Velkým nadstandardem u této sekačky je použitá speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Měkčená rukojeť a masivní ovládací panel s ovládacími prvky pojezdu a otáček motoru . Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní čelní  rám nárazníku podtrhuje robustnost sekačky. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 536 SBV 6in1 RED LINE vlajkovou loď samotné značky Weibang. 

Podmínky prodloužené záruky

Na zboží značky WEIBANG je poskytována záruka 4 roky ode dne převzetí zboží kupujícím. Závazek prodávajícího z prodloužené záruky je dán pouze v případě, že kupující předloží výrobek k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 12 měsíci od data prodeje stroje. Náklady spojené se servisní prohlídkou hradí kupující. Na prodlouženou záruku, která je poskytována nad rámec základní záruční lhůty, se nevztahuje 30ti denní lhůta pro vyřízení reklamace.

Parametry

Motor 4-takt B&S 675EX series
Výkon motoru 6 PS
Objem nádrže 1,5 l
Záběr 530 mm
Šasi kvalití ocel
Objem koše 70 l
Centrální zvedání ano
Výška sečení 30 - 70 mm
Kuličková ložiska ano
Startování ruční, tahací startér
Vlastní pojezd ano, variátor
Rychlost pojezdu 2,5 - 4,4 km/h
Převodovka 4 rychlostní
Funkce sběr do koše, výhoz bočním deflektorem, mulčování
Hmotnost 45 kg
Dodáváno krabici, smontované
Záruka 4 roky

Ke stažení

WB 506 SKLVHW.pdf (pdf, 2.1 MB)

Příslušenství1