EINHELL TC-CL 18/1800 Li - Solo aku svietidlo (Power X-Change)
Akumulátorové svietidlo Einhell TC-CL 18/1800 Li rozžiari aj najtemnejšie priestory: je napájané 18V systémovou dobíjacou batériou Power X-Change a má vysoko výkonnú LED pre zaistenie optimálneho osvetlenia. Pre plynulé nastavenie jasu je k dispozícii otočný stmievač a 360 ° otočná hlava lampy poskytuje vysokú úroveň flexibility. Praktické držadlo umožňuje ľahkú prepravu a pre uloženie do minimálneho priestoru je možné nohu zložiť. Na univerzálne použitie je k dispozícii robustný upevňovací háčik. Výrobok je dodávaný bez batérie a nabíjačky, ktoré sú k dispozícii samostatne.
- Člen rodiny Power X-Change
- Optimálne osvetlenie vďaka vysoko výkonnej LED
- Otočný stmievač pre plynulé nastavenie jasu
- Vysoká flexibilita vďaka 360 ° otočnej hlave lampy
- Praktické madlo pre ľahké prenášanie
- Skladací stojan pre ľahké skladovanie
- Robustný hák na univerzálne použitie
- Balenie neobsahuje batériu ani nabíjačku (predáva sa samostatne)
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Jednosmerné napätie 18 V
- Počet LED diód 1
- Svetelný tok 1800 lm
- Teplota farby 5000 K
| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Maximálny svetelný tok | 1800 lm |
| Počet akumulátorov | bez akumulátora |
| Produktový rad | EINHELL Classic |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Výrobná spoločnosť | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
Petr Václavek Overená recenzia
Overená recenzia od registrovaného zákazníka.
EINHELL predĺžená záruka 3 roky
Zaregistrujte svoj nový stroj Einhell alebo batériu Einhell Power X-Change do 30 dní od zakúpenia a využite možnosť získať predĺženú záruku. Po registrácii tak získate bezplatnú 3-ročnú záruku výrobcu. Zaregistrujte sa a stiahnite si záručný list ešte dnes!































