EINHELL TE-CI 18 Li BL aku rázový utahovák (Power X-Change)
TE-CI 18 Li-Solo je rázový utahovák, který může být použitý pro utahování bez námahy i na velké a dlouhé šrouby. Je vybaven unikátním motorem, který zajišťuje vynikající výkon, rychlost a efektivitu. S tímto výrobkem se velmi dobře pracuje díky své krátké a lehké konstrukci s ergonomickou a pogumovanou rukojetí. Rázový utahovák má robustní hliníkové pouzdro. Praktická spona na pásek je k dispozici pro efektivní a bezpečný provoz. Dodává se bez baterie a nabíječky. Ty jsou k dispozici samostatně.
- Produk z řady Power X-Change
- Unikátní motor: rychlý, silný a efektivní
- Krátká aehká konstrukce s ergonomickým a měkkým držadlem
- 3 výkonné LED diody pro dobré osvětlení ze všech stran
- Přesné řízení otáček pro jemné nastavení pro jemnou práci
- Robustní alu kryt a pogumovaná rukojeť
- Praktická spona na pásek pro efektivní a bezpečné používání
- Dodáváno bez baterie a nabíječky
- Robustní kovová převodovka
Technické údaje
- Max. točivý moment: 180 Nm
- Výška: 195mm
- Délka: 162mm
- Šířka: 72mm
- Akumulátor: 18V | Li-Ion
- Volnoběžné otáčky: 0 / min -1 do 2900 / min
- Hmotnost výrobku: 1 kg
Součást dodávky
- TE-CI 18 Li SOLO
- DODÁVÁNO BEZ AKUMULÁTORU A NABÍJEČKY
| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Kroutící moment | 180 Nm |
| Počet akumulátorů | bez akumulátoru |
| Produktová řada | EINHELL Expert |
| Upínání | 1/4" HEX |
| Výrobní společnost | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL prodloužená záruka 3 roky
Zaregistrujte svůj nový stroj Einhell nebo baterii Einhell Power X-Change do 30 dnů od zakoupení a využijte možnot získat prodlouženou záruku. Po registraci tak získáte bezplatnou 3-letou záruku výrobce. Zaregistrujte se a stáhněte si záruční list ještě dnes!


























