EINHELL PROFESSIONAL TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo aku příklepová vrtačka (Power X-Change)
Profesionální akumulátorová příklepová vrtačka Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo je perfektním doplňkem do dílny každého zkušeného kutila. Jako člen rodiny Power X-Change lze použít jakoukoli nabíječku a 18 V baterii ze systémové rodiny. Zařízení je poháněno bezkomutátorovým motorem Einhell PurePOWER. Tento bezkomutátorový motor nabízí větší výkon a delší dobu chodu než běžné motory s uhlíkovými kartáči. Jakmile se zaregistrujete online, má bezkomutátorový motor 10letou záruku. Funkce příklepového vrtání je velmi užitečná při práci s obtížnými materiály, jako je kámen nebo beton. Příklepová vrtačka má navíc 2rychlostní převodovku pro výkonné šroubování a rychlé příklepové vrtání s 7150 příklepy za minutu na 1. převodový stupeň a až 27300 příklepů za minutu na 2. převodový stupeň. Momentová prokluzová spojka v tomto případě zabraňuje nadměrnému utažení šroubů. Tvrdý točivý moment 120 Nm je nastavitelný ve 23 úrovních točivého momentu. Pomocí plynule nastavitelné elektroniky otáček je možná práce odpovídající použití a materiálu. Funkce rychlého zastavení a jednoobjímkové 13 mm rychloupínací sklíčidlo vyrobené z kovu s aretační funkcí umožňují rychlou a snadnou výměnu nástroje. Klouby uživatelů jsou chráněny pomocnou rukojetí s měkkou vložkou Softgrip. LED světlo poskytuje dobrý výhled na pracovní plochu i při špatné viditelnosti. Pro bezpečné dočasné uložení lze příklepovou vrtačku připevnit k opasku pomocí spony na opasek. Výrobek neobsahuje baterii ani nabíječku. Baterie a nabíječky Power X-Change jsou k dispozici samostatně.
- Člen rodiny Power X-Change, nutná 1 x 18 V baterie
- Bezkomutátorový motor – větší výkon a delší doba chodu
- PurePOWER brushless – 10letá záruka na motor s registrací
- Funkce příklepového vrtání pro vrtání do kamene a zdiva
- Kvalitní rychloupínací kovové sklíčidlo 13 mm
- Rychlostní elektronika pro práci odpovídající materiálu
- 2rychlostní převodovka pro výkonné šroubování a rychlé vrtání
- Ergonomický design s povrchy Softgrip pro pohodlné ovládání
- Práce, která je šetrná k vašim kloubům díky přídavné rukojeti
- Spona na opasek pro bezpečné připevnění zařízení k opasku
- Integrované LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru
- Dodává se bez baterie nebo nabíječky (prodává se samostatně)
TECHNICKÁ DATA
- Počet rychlostních stupňů 2
- Volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 1) 0-500 min^-1
- Volnoběžné otáčky (rychlostní stupeň 2) 0-2 100 min^-1
- Max. točivý moment tvrdý 80 Nm
- Počet stupňů točivého momentu 23+1+1 settings
- Sklíčidlo 13 mm
- Maximální průměr při vrtání do betonu 13 mm
- Počet příklepů (rychlostní stupeň 1) 0-7150 min^-1
- Počet příklepů (rychlostní stupeň 2) 0-27300 min^-1
| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Kroutící moment | 120 Nm |
| Počet akumulátorů | bez akumulátoru |
| Počet příklepů | 6500 př./min. |
| Počet příklepů (2. stupeň) | 27300 př./min. |
| Produktová řada | EINHELL Professional |
| Sklíčidlo | 13 mm |
| Volnoběžné otáčky | 500 ot./min. |
| Volnoběžné otáčky (2. stupeň) | 2100 ot./min. |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Výrobní společnost | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL prodloužená záruka 3 roky
Zaregistrujte svůj nový stroj Einhell nebo baterii Einhell Power X-Change do 30 dnů od zakoupení a využijte možnot získat prodlouženou záruku. Po registraci tak získáte bezplatnou 3-letou záruku výrobce. Zaregistrujte se a stáhněte si záruční list ještě dnes!


































