EINHELL PROFESSIONAL TP-CD 18/80 Li BL - Solo aku vrtací šroubovák (Power X-Change)
![]() |
Vrták/šroubovák Aku TP-CD 18/80 li BL-Solo Einhell Professional je spolehlivým a výkonným pomocníkem při šroubování a při práci s Vrtání. Jako součást řady Power X-Change je možné ji kombinovat se všemi bateriemi a nabíječkami PXC. Přístroj je poháněn bezuhlíkovým motorem Einhell PurePOWER. Tento bezuhlíkový motor nabízí vyšší výkon a delší dobu provozu než běžné motory s uhlíkovými kartáči. Po online registraci se na bezuhlíkový motor vztahuje 10letá záruka. Díky 2stupňové převodovce Rychlé zastavení, točivému momentu 80 Nm a točivému momentu 19 a dodatečnému nastavení vrtání poskytuje vrták/šroubovák Aku dostatek Výkon pro Vrtání. S pomocí jemně nastavitelné elektroniky Rychlost není Gentle Vrtání a Šroubování žádný problém. Jednupínák Sklíčidlo s rychloupínákem 13 mm z robustního kovu okamžitě zaujme příslušné příslušenství nástroje a bezpečně jej upevní. Integrované LED světlo umožňuje dobrý výhled na pracovní plochu, a to i v jinak tmavém a špatně osvětleném prostředí. Díky svému Ergonomický a tenkému designu s povrchy Softgrip sedí vrtačka/šroubovák Aku pohodlně v ruce. Pomocí Klip na opasek lze Aku šroubovák rychle a bezpečně uložit na opasek. Aku excentrická bruska Einhell Professional TP-CD 18/80 Li BL-Solo se dodává bez akumulátoru a nabíječky. Ty jsou k dispozici samostatně, např. jako praktická startovací sada. |
Výkonný a odolnýBezuhlíkový motor Einhell PurePOWERBezuhlíkový motor Purepower zajišťuje nejvyšší výkon, delší dobu provozu a maximální životnost. Na rozdíl od uhlíkového motoru se bezuhlíkový motor neopotřebovává, a proto je bezúdržbový. Po registraci online nabízíme na bezuhlíkový motor PurePOWER záruku 10 let. |
|
![]() |
Ergonomický design |
Integrované LED osvětlení |
![]() |
|
|
Rychlé přepínání nástrojůRychloupínací sklíčidloVysoce kvalitní jednoobjímka Sklíčidlo s rychloupínákem 13 mm z robustního kovu umožňuje rychlé a snadné výměny nástrojů. Funkce Rychlé zastavení zajišťuje okamžité zastavení vrtáku/šroubováku bez opětovného utažení. To znamená, že požadovaný nástroj lze rychle a snadno vyměnit v vrtačce Sklíčidlo a bezpečně upevnit. |

| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Kroutící moment | 80 Nm |
| Počet akumulátorů | bez akumulátoru |
| Produktová řada | EINHELL Professional |
| Sklíčidlo | 13 mm |
| Volnoběžné otáčky | 500 ot./min. |
| Volnoběžné otáčky (2. stupeň) | 1800 ot./min. |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Výrobní společnost | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL prodloužená záruka 3 roky
Zaregistrujte svůj nový stroj Einhell nebo baterii Einhell Power X-Change do 30 dnů od zakoupení a využijte možnot získat prodlouženou záruku. Po registraci tak získáte bezplatnou 3-letou záruku výrobce. Zaregistrujte se a stáhněte si záruční list ještě dnes!





























