Kotouč diamantový brusný 125 mm dvouřadý
Diamantový dvouřadý brusný kotouč je ideální pro broušení tvrdých stavebních materiálů, jako je beton, cihly, mramor, žula, kámen apod. Určeno pro použití v úhlových bruskách. Dvouřadý kotouč nabízí středně rychlý úběr materiálu při střední hrubosti výsledného povrchu. Součástí balení je redukční kroužek (1ks) s vnitřním průměrem 20 mm.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 125 mm |
| Max. otáčky | 12200 ot/min |
| Počet segmentů | 20 |
| Výška segmentu | 5 mm |
| Použití | beton, cihly, mramor, žula, zdivo, přírodní i umělý kámen apod. |
| Upínání | 22,2 mm |
| Hmotnost | 0,4 kg |
Parametry
| Průměr kotouče | 125 mm |
|---|



