Kotúč diamantový brúsny 125 mm dvojradový
Diamantový dvojradový brúsny kotúč je ideálny na brúsenie tvrdých stavebných materiálov, ako je betón, tehly, mramor, žula, kameň a pod. Určené na použitie v uhlových brúskach. Dvojradový kotúč ponúka stredne rýchly úber materiálu pri strednej hrubosti výsledného povrchu. Súčasťou balenia je redukčný krúžok (1ks) s vnútorným priemerom 20 mm.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 125 mm |
| Max. otáčky | 12200 ot/min |
| Počet segmentů | 20 |
| Výška segmentu | 5 mm |
| Použití | beton, cihly, mramor, žula, zdivo, přírodní i umělý kámen apod. |
| Upínání | 22,2 mm |
| Hmotnost | 0,4 kg |
Parametre
| Priemer kotúča | 125 mm |
|---|



