EINHELL GE-LC 18 Li T - Solo aku prerezávacia píla (Power X-Change)
Prerezávacia aku píla GE-LC 18 Li T je výkonný prístroj, ktorý zo stoja na zemi umožňuje bez námahy a závislosti na kábli odrezať vyššie vetvy. Kovová prevodovka zároveň zaisťuje dlhú životnosť a vysoko kvalitná lišta OREGON a reťaz OREGON čisté výsledky rezania. Plynule od 880 mm do 1820 mm posuvnú teleskopickú tyč je možné presne nastaviť na požadovanú pracovnú výšku. Rovnako plynule nastaviteľnú prídavnú rukoväť si každý užívateľ prispôsobí pomocou praktického rýchloupínacieho zámku. Nadstavec otočný v rozsahu 90° umožňuje ľahké horizontálne rezanie. Aby bolo možné vykonávať ťažké rezy vo výške čisto a presne, je možné hlavu motora nakláňať do 7 polôh a hlavnú rukoväť do 4, a prispôsobiť ich tak každej pracovnej situácii. Ozubený doraz zabraňuje skĺznutiu pri rezaní. Automatické mazanie reťaze prostredníctvom olejovej nádrže dodáva reťazi OREGON potrebné mazanie. V prípade potreby ho je možné napnúť a vymeniť bez použitia náradia vďaka praktickému napínaniu reťaze. Záchytný čap reťaze spoľahlivo zabraňuje nechcenému skĺznutiu reťaze z lišty. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.
- Člen rodiny Power X-Change, vyžadovaná je batéria 1 x 18 V
- Nadstavec otočný v rozsahu 90° pre ľahké horizontálne rezanie
- Hlavu motora je možné sklopiť do 7 polôh
- Hlavnú rukoväť je možné sklopiť do 4 polôh
- Plynulo posuvná hliníková teleskopická tyč (880–1820 mm)
- Nastaviteľná prídavná rukoväť s rýchloupínacím zámkom
- Vysoko kvalitná reťaz a lišta OREGON
- Napínanie a výmena reťaze bez použitia náradia
- Kovová prevodovka pre dlhú životnosť
- Ozubený doraz
- Záchytný čap reťaze
- Popruh
- Olejová nádrž pre automatické mazanie reťaze
- Dodávané bez batérie a bez nabíjačky (predáva sa samostatne)
TECHNICKÉ DÁTA
- Dĺžka meča 200 mm
- Rezná dĺžka 17 cm
- Rezná rýchlosť 3,76 m/s
- Dĺžka teleskopickej tyče 183 cm - 277 cm
- Hmotnosť 3,96 kg

| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Dĺžka lišty | 20 cm (8") |
| Počet akumulátorov | bez akumulátora |
| Produktový rad | EINHELL Expert |
| Rezná rýchlosť | 3,8 m/s |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Výrobná spoločnosť | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL predĺžená záruka 3 roky
Zaregistrujte svoj nový stroj Einhell alebo batériu Einhell Power X-Change do 30 dní od zakúpenia a využite možnosť získať predĺženú záruku. Po registrácii tak získate bezplatnú 3-ročnú záruku výrobcu. Zaregistrujte sa a stiahnite si záručný list ešte dnes!


















































