EINHELL TE-CD 18/40 Li-i +64 aku príklepová vŕtačka, KIT 2x 2,0 Ah s príslušenstvom (Power X-Change)
Akumulátorový vŕtací set Einhell TE-CD 18/40 Li-i +64 (2x2,0 Ah) je flexibilný pomocník na skrutkovanie, vŕtanie a vŕtanie s príklepom. Akumulátorová príklepová vŕtačka je kompaktný, výkonný a multifunkčný nástroj. Vďaka najnovšej technológii batérií výkonného lítium-iónového radu Power X-Change nie je pre akumulátorovú vŕtačku problém ani s ľahkým vŕtaním, napríklad do dreva. Ako člena rodiny Power X-Change je možné každú batériu zo systémového radu kombinovať s vŕtačkou / skrutkovačom. Súčasťou dodávky je batéria 2,0 Ah PXC a rýchlonabíjačka. Univerzálna batéria je vhodná pre všetky zariadenia PXC. Batérie sú vždy pripravené na použitie vďaka technológii Li-Ion s nulovým samovybíjaním. Sila vŕtačky / skrutkovača sa prevádza na dvojstupňovej prevodovke, pre silné vŕtanie a rýchle skrutkovanie. Elektronická regulácia otáčok zaisťuje, aby práca zodpovedala konkrétnemu materiálu a použitiu. LED svetlo pre osvetlenie pracovného priestoru zaisťuje optimálnu prácu v tmavých oblastiach. Ergonomický dizajn a mäkké uchopenie ponúkajú vysoký stupeň praktickosti a jednoduchej manipulácie. Dodávka prebieha v praktickom kufríku s vlastnou priehradkou na 64 dielne príslušenstvo, ktorá je taktiež súčasťou dodávky, čo vám umožní rýchlo začať pracovať.
- Člen rodiny Power X-Change
- 2 stupňová prevodovka pre silné vŕtanie a skrutkovanie
- Elektronická regulácia otáčok na vŕtanie do rôznych materiálov
- Vždy pripravený na použitie vďaka Li-Ion technológii bez samovybíjania
- LED osvetlenie pre optimálnu prevádzku v tmavých oblastiach
- Skvelá ovládateľnosť vďaka ergonomickému mäkkému prevedeniu
- Dodávané s 2x 2,0 Ah PCX batériou a vysokorýchlostnou nabíjačkou
- Dodávané v praktickom kufríku a so 64 dielnym príslušenstvom
| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 2,0 Ah |
| Kroutící moment | 40 Nm |
| Počet akumulátorov | 2 |
| Produktový rad | EINHELL Expert |
| Skľučovadlo | 13 mm |
| Výrobná spoločnosť | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL predĺžená záruka 3 roky
Zaregistrujte svoj nový stroj Einhell alebo batériu Einhell Power X-Change do 30 dní od zakúpenia a využite možnosť získať predĺženú záruku. Po registrácii tak získate bezplatnú 3-ročnú záruku výrobcu. Zaregistrujte sa a stiahnite si záručný list ešte dnes!



























