PROCRAFT PA12DFR aku vŕtací skrutkovač, KIT
AKU skrutkovač PA12DFR je príkladom univerzálneho a nevyhnutného náradia pre veľké práce aj domáce použitie. S týmto skrutkovačom je možné rýchlo a efektívne vykonávať montáž alebo demontáž akéhokoľvek zariadenia.
Skrutkovač sa dodáva v kufríku pre ľahké skladovanie a prepravu. Kufor Je určený na uloženie náradia a jeho príslušenstva, ako sú batérie, nabíjačka a sada bitov a vrtákov. A samozrejme ich púzdro ochráni pred mechanickým poškodením a nečistotami.
Hlavnou výhodou aku náradia je, že ho je možné používať bez pripojenia k elektrickej sieti. Aby práca nebola prerušená vybitou batériou, súprava je vybavená dvoma batériami a nabíjačkou. Doba nabíjania batérie je iba 1,5 hodiny, čo je oveľa menej ako priemerná pracovná doba od jednej batérie, zatiaľ čo pracujete, druhá sa stihne plne nabiť.
Skrutkovač PA12DFR je navrhnutý tak, aby bol čo najpohodlnejší. Ergonomická pogumovaná rukoväť, pohodlne umiestnený prepínač spätného chodu a prehľadný indikátor nabitia zaisťujú maximálnu efektivitu.
Hlavným prvkom je rýchloupínacie skľučovadlo DFR. Najviac sa hodí, keď potrebujete rýchlo urobiť otvor a ihneď doň zaskrutkovať skrutku. Vložte vrták do skľučovadla DFR a bit do magnetického držiaka bitov a pracujte bez nutnosti striedania nástrojov.
Skrutkovač je vybavený všetkými potrebnými spínačmi a nastaveniami pre maximálny výkon. Pomocou ovládača regulácie otáčok zvoľte vysoké otáčky na vŕtanie alebo nízke otáčky na skrutkovanie. A zvoľte požadovaný moment, aby nedošlo k pretrhnutiu závitov.
Rýchlosť otáčania skľučovadla je tiež riadená stupňom stlačenia spúšťacieho tlačidla. Spínač tiež zapne LED diódu, ktorá vám uľahčí prácu aj za zhoršených svetelných podmienok.
Technické údaje:
- Krútiaci moment: 22 Nm
- Otáčky: 0–350 / 0–1200 min⁻¹
- Použiteľný priemer vrtáka: 10 mm
- Hmotnosť: 1,0 kg
Obsah balenia:
- Aku skrutkovač Procraft PA12DFR
- Kufor pre ľahké prenášanie
- Dve batérie 12V 2,0Ah
- Nabíjačka
Ideálne použitie:
- Skrutkovanie a vŕtanie: Práca s drevom, kovom a plastom.
- Domáce projekty a profesionálne montáže: Kompaktný dizajn a flexibilita.
Tento model kombinuje výkon, spoľahlivosť a pohodlie, čo z neho robí skvelú voľbu pre náročných užívateľov i domácich majstrov.
| Aku systém | PROCRAFT 12V |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 2,0 Ah |
| Kroutící moment | 22 Nm |
| Počet akumulátorov | 2 |
| Skľučovadlo | 10 mm |
| Voľnobežné otáčky | 350 ot./min. |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň) | 1200 ot./min. |
| Hmotnosť | 1,0 kg |
| Výrobná spoločnosť | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Křižovnická 86/6, 11000, Praha |
| podpora@procraft.cz |






















