EINHELL PROFESSIONAL TP-CD 18/80 Li-i BL - Solo aku príklepová vŕtačka (Power X-Change)
Profesionálna akumulátorová príklepová vŕtačka Einhell TP-CD 18/80 Li-i BL - Solo je perfektným doplnkom do dielne každého skúseného majstra. Ako člen rodiny Power X-Change je možné použiť akúkoľvek nabíjačku a 18 V batériu zo systémovej rodiny. Zariadenie je poháňané bezkomutátorovým motorom Einhell PurePOWER. Tento bezkomutátorový motor ponúka väčší výkon a dlhšiu dobu chodu ako bežné motory s uhlíkovými kefami. Akonáhle sa zaregistrujete online, má bezkomutátorový motor 10-ročnú záruku. Funkcia príklepového vŕtania je veľmi užitočná pri práci s ťažkými materiálmi, ako je kameň alebo betón. Príklepová vŕtačka má navyše 2-rýchlostnú prevodovku pre výkonné skrutkovanie a rýchle príklepové vŕtanie s 8000 príklepmi za minútu na 1. prevodový stupeň a až 28 800 príklepov za minútu na 2. prevodový stupeň. Momentová preklzová spojka v tomto prípade zabraňuje nadmernému utiahnutiu skrutiek. Tvrdý krútiaci moment 80 Nm je nastaviteľný v 20 úrovniach krútiaceho momentu. Pomocou plynule nastaviteľnej elektroniky otáčok je možná práca zodpovedajúca použitiu a materiálu. Funkcia rýchleho zastavenia a jednoobjímkové 13 mm rýchloupínacie skľučovadlo vyrobené z kovu s aretačnou funkciou umožňujú rýchlu a jednoduchú výmenu nástroja. Kĺby užívateľov sú chránené pomocnou rukoväťou s mäkkou vložkou Softgrip. LED svetlo poskytuje dobrý výhľad na pracovnú plochu aj pri zlej viditeľnosti. Pre bezpečné dočasné uloženie je možné príklepovú vŕtačku pripevniť k opasku pomocou spony na opasok. Výrobok neobsahuje batériu ani nabíjačku. Batérie a nabíjačky Power X-Change sú k dispozícii samostatne.
- Člen rodiny Power X-Change, potrebná 1 x 18 V batéria
- Bezkomutátorový motor – väčší výkon a dlhšia doba chodu
- PurePOWER brushless – 10-ročná záruka na motor s registráciou
- Funkcia príklepového vŕtania na vŕtanie do kameňa a muriva
- Kvalitné rýchloupínacie kovové skľučovadlo 13 mm
- Rýchlostná elektronika pre prácu zodpovedajúcu materiálu
- 2-rýchlostná prevodovka pre výkonné skrutkovanie a rýchle vŕtanie
- Ergonomický dizajn s povrchmi Softgrip pre pohodlné ovládanie
- Práca, ktorá je šetrná k vašim kĺbom vďaka prídavnej rukoväti
- Spona na opasok pre bezpečné pripevnenie zariadenia na opasok
- Integrované LED svetlo na osvetlenie pracovného priestoru
- Dodáva sa bez batérie alebo nabíjačky (predáva sa samostatne)
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Počet prevodov 2
- Voľnobežné otáčky (prevodový stupeň 1) 0-500 min^-1
- Voľnobežné otáčky (prevodový stupeň 2) 0-1800 min^-1
- Maximálny krútiaci moment 80 Nm
- Počet stupňov krútiaceho momentu 20+1+1 nastavenie
- Posuvník 13 mm
- Maximálny priemer pri vŕtaní do betónu 13 mm
- Počet úderov (prevodový stupeň 1) 0-8000 min^-1
- Počet úderov (rýchlosť 2) 0-28800 min^-1
| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Kroutící moment | 80 Nm |
| Počet akumulátorov | bez akumulátora |
| Počet príklepov | 8000 př./min. |
| Počet úderov (2. stupeň) | 28800 př./min. |
| Produktový rad | EINHELL Professional |
| Skľučovadlo | 13 mm |
| Voľnobežné otáčky | 500 ot./min. |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň) | 1800 ot./min. |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Výrobná spoločnosť | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL predĺžená záruka 3 roky
Zaregistrujte svoj nový stroj Einhell alebo batériu Einhell Power X-Change do 30 dní od zakúpenia a využite možnosť získať predĺženú záruku. Po registrácii tak získate bezplatnú 3-ročnú záruku výrobcu. Zaregistrujte sa a stiahnite si záručný list ešte dnes!


































