EINHELL PROFESSIONAL TP-CD 18 Li-i BL - Solo aku príklepová vŕtačka (Power X-Change)
Vŕtací aku skrutkovač Einhell TE-CD 18 Li Brushless - Solo je ručný univerzálny pomocník, ktorý v sebe zjednocuje silný výkon s dlhou vydží prevádzky. Bezkartáčový motor s maximálnym výkonom 60 Nm ponúka domácemu majstrovi vyšší výkon a dlhšiu dobu prevádzky pre výkonné skrutkovanie a rýchle vŕtanie. Vďaka dvojstupňové prevodovke aku vŕtačky a 20 stupňom krútiaceho momentu možno silný výkon motora jemným dávkovaním ľahko držať pod kontrolou a aplikovať ho cielene. Vŕtací aku skrutkovač je navyše členom rodiny Power X-Change, a má tak všetky výhody spojené s výkonnými, kombinovateľným batériami. Vďaka funkcii rýchleho zastavenia už nežiaduce dobeh nepredstavuje žiadny obťažujúce problém. V kombinácii s vysoko kvalitným 13mm kovovým skľučovadlom pre bežné príslušenstvo možno nástroj rýchlo a ľahko vymeniť. Dobrú viditeľnosť pracovnej oblasti umožňuje svetlo LED slúžiace na osvetlenie pracovného priestoru. Ergonomický dizajn s mäkkým úchopom zaisťuje pevné držanie a príjemnú prácu, okrem toho sú vďaka prídavnej rukoväti chránená zápästia. Dodáva sa bez batérie a bez nabíjačky. Batérie a nabíjačky patriaci do rodiny Power-X-Change sa predávajú samostatne.
- Člen rodiny Power X-Change
- Bezkartáčový motor - vyšší výkon a dlhšiu životnosť
- Funkcia vŕtania s príklepom
- Vysoko kvalitné 13mm kovové vŕtacie skľučovadlo
- 2stupňová prevodovka pre výkonné skrutkovanie a rýchle vŕtanie
- Rýchle zastavenie pre rýchlu a jednoduchú výmenu nástroja
- Ergonomický dizajn s mäkkým úchopom pre pohodlnú prácu
- Práca šetrná voči kĺbom vďaka prídavnej rukoväti
- Vr. svetlá LED pre osvetlenie pracovnej oblasti
- Dodávané bez batérie a bez nabíjačky (predáva sa samostatne)
TECHNICKÉ DÁTA
- Počet rýchlostných stupňov 2
- Voľnobežné otáčky (rýchlostný stupeň 1) 0-500 min^-1
- Voľnobežné otáčky (rýchlostný stupeň 2) 0-2000 min^-1
- Max. krútiaci moment tvrdý 60 Nm
- Počet stupňov krútiaceho momentu 22
- Skľučovadlo 13 mm
- Maximálny priemer pri vŕtaní do betónu 10 mm
- Počet príklepov (rýchlostný stupeň 1) 0-8000 min^-1
- Počet príklepov (rýchlostný stupeň 2) 0-28800 min^-1
| Aku systém | Einhell PXC |
|---|---|
| Napětí ( V ) | 18 V |
| Kroutící moment | 60 Nm |
| Počet akumulátorov | bez akumulátora |
| Počet príklepov | 8000 př./min. |
| Počet úderov (2. stupeň) | 28800 př./min. |
| Produktový rad | EINHELL Professional |
| Skľučovadlo | 13 mm |
| Voľnobežné otáčky | 500 ot./min. |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň) | 2000 ot./min. |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Výrobná spoločnosť | Einhell Česká republika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa | Závodní 278, 36010, Karlovy Vary |
| service-cz@einhell.com |
EINHELL predĺžená záruka 3 roky
Zaregistrujte svoj nový stroj Einhell alebo batériu Einhell Power X-Change do 30 dní od zakúpenia a využite možnosť získať predĺženú záruku. Po registrácii tak získate bezplatnú 3-ročnú záruku výrobcu. Zaregistrujte sa a stiahnite si záručný list ešte dnes!




































